תקנון צור קשר הרשמה אודות החברה דף ראשי

תנאי שימוש

תקנון / תנאי שימוש באתר של חברת ויזארט בע"מ

בשימוש באתר, מביע המשתמש הסכמה  לתנאים המובעים בתקנון זה ולכך שלא תהיה לו כל טענה כלפי חברת ויזארט בע"מ , בכפוף למילוי התחייבויותיה המופיעות בהסכם זה.

חברת ויזארט  בע"מ אינה אחראית בשום מקרה למהימנותו/אמינותו לשל המידע והתוכן על המוצרים והאמנים השונים.

 

חברת ויזארט בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות , להוסיף ו/או לגרוע מהתנאים בתקנון וביחס לאתר ותכניו.

 

כל התכנים הכוללים באתר (לרבות קבצי מוזיקה ,עיצובים גראפיים, תוכן, קוד מקור וכן כל אלמנט אחר הנמצא בדפי האינטרנט) וכן אופן העריכה של תכנים אלו, הינם קניינה  הבלעדי של חברת ויזארט בע"מ, לה שמורות כל הזכויות  (לרבות זכויות היוצרים, זכויות הקניין הרוחני וסימני המסחר באתר)  המוגנות על ידי זכויות היוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות וכן על ידי פקודת סימני המסחר  (נוסח חדש) התשל"ב 1972.

כל שימוש בחומרים הנ"ל מוגבל לצפייה ולשמיעה בלבד וכל שימוש אחר בתכנים הנ"ל על גבי האתר לרבות העתקה (ישירה ו/או עקיפה ,שכפול , הפצה , העברה, פרסום, תצוגה ועיבוד של תכני האתר הינם אסורים בהחלט ללא אישור  מפורש ובכתב של חברת ויזארט בע"מ.

 

חברת ויזארט בע"מ מכבדת את קניינם הרוחני של אחרים. אם הנך סבור כי יצירותך/תכנים שלך  הועתקו באופן הפוגע בזכויות כלשהן הנתונות לך, הינך מוזמן לידע את ויזארט בע"מ. צעדים שינקטו על ידי ויזארט וככל שינקטו בהסתמך על מידע שיועבר לידיה , אינם מהווים הוכחה להפרת זכות כלשהיא.

 

חברת ויזארט בע"מ תהיה רשאית להשתמש בפרטים שנמסרו על ידיך במהלך שימושך באתר זה ובמידע שייאסף על ידה לעניין דפוסי השימוש שלך באתר זה, באמצעות מעקב אחר פעילותך באתר זה, בכפוף להוראות תנאי שימוש אלה והוראות החוק.ויזארט בע"מ תעשה שימוש בפרטים הנמסרים על ידיך במסגרת הצטרפותך לאתר זה בהתאם להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, ובהצטרפותך לאתר זה אתה נותן הסכמתך לשימוש זה. אם לא סימנת אחרת בעת ההרשמה, אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע על מבצעים ומוצרים חדשים שלנו (ניתן תמיד להסיר את עצמך מרשימת הדיוור על ידי לחיצה על הקישור בתחתית ההודעות).

 

חברת ויזארט בע"מ מכבדת את הפרטיות של לקוחותיה ולא תמכור או תחלוק את פרטיך האישיים עם צד שלישי כלשהו מבלי לבקש את הסכמתך המהירה ומראש.

במידע שנאסף יעשה שימוש לצורך – שליחה של עדכונים על מבצעים ומוצרים חדשים, יצירת קשר עם הלקוח בנוגע להזמנות שביקש ובירורים נוספים וכדי להבין טוב יותר את הרגלי הקנייה של הלקוחות מתוך שאיפה לייעל עבורם את האתר ולהפוך את חווית הקנייה לפשוטה ויעילה יותר.

 

על השימוש באתר ויזארט , יחולו דיני מדינת ישראל . מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מתנאי שימוש אלו או מהאתר הוא בבתי המשפט המוסמכים לכך בתל אביב.

 

 

תפריט מוצרים
ויזארט בע"מ רח' שלום ג'רופי 6 ת.ד. 6067 ראשל"צ 75160 ע.מ. 51-139773-9
visart@zahav.net.il טל': 03-9512121 פקס: 03-9512122 דוא"ל